Apie mus

Olandų kaimelis – tai vieta ieškantiems kokybiško poilsio. Čia dera kaimiškas paprastumas ir miestietiškas komfortas.

Pas mus atvykę svečiai apgyvendinami atskiruose mediniuose nameliuose. Mažiausiuose nameliuose gali gyventi iki 6 asmenų, didžiausiame – 14. Nameliai įrengti iš puikiai apdirbtos vietinės medienos. Natūralumas ir paprastumas persipina su prabangiais akcentais.

Tai pat yra namas, kuriame galima rengti konferencijas, firmų šventes. Orientuojamės į jaukų ir ramų šeimyninį poilsį. Nuo 23 valandos čia – ramybės laikas. Klausomės paukštelių, atsipalaiduojame, nedrumsčiame gamtos grožio.

Susidomėjote bei norėtumėte pasimėgauti tokiomis ypatingomis atostogomis? Užsisakykite nepamirštamas atostogas “Olandų kaimelyje”.

Atrask unikalią Lietuvą. 

Lietuva – viena iš trijų Baltijos šalių, kur pastaruoju metu sparčiai vystomas turizmas. Tai beribės energijos ir turtingos istorijos šalis. Žmonės, kuriuos sutiksite  atostogaudami Lietuvoje – tai  svetingi ir draugiški gyventojai, kalbantys rusų, anglų ir vokiečių kalbomis. Baltijos šalys yra palankios turizmui, o kainos aptarnavimo srityje čia žymiai mažesnės nei Vakarų Europoje.

Sodyba Olandų kaimelis yra įsikūrusi 20 km. nuo Molėtų miesto – 300 ežerų sostinės ir turizmo centro – į šiaurę nuo Lietuvos sostinės Vilniaus.

Beribiai miškai ir turtinga kultūra – ilgam įsimins tiek gamtos mylėtojams, tiek istorijos ir kultūros mėgėjams.

Norite pasimėgauti tyla ir atsipalaiduoti? Olandų kaimelis yra įsikūręs ant ežero kranto, kur galėsite paplaukioti valtimi, pažvejoti, pasimaudyti ar tiesiog patinginiauti besisupdami hamake. Parko teritorijoje yra krepšinio ir tinklinio aikštelės, sauna ir sūkurinė vonia.

Atraskite nuostabų, kupiną spalvų gamtos pasaulį važiuodami automobiliu, dviračiu ar vaikščiodami pėsčiomis. Tipiškame lietuviškame kaimelyje galėsite patys pasigaminti nacionalinius valgius ar išsikepti duonos. Atraskite ir išbandykite gausybę aktyvaus poilsio galimybių Olandų kaimelyje! Užsisakykite nepamirštamas atostogas Olandų kaimelyje ir atraskite unikalią Lietuvą.